Panels Breadcrumbs (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Default
ps: تلواله

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
