Panels Breadcrumbs (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Value
vi: Giá trị

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: Administrative title
vi: Tiêu đề dành cho quản trị
