Panels Breadcrumbs (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране
