Panels Breadcrumbs (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Value
cy: Gwerth

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn
