Panels Breadcrumbs (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Value
de: Wert

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Keyword
de: Schlüsselwort

en: Administrative title
de: Administrativer Titel

en: Substitutions
de: Ersetzungen

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
de: Dieser Titel wird administrativ verwendet, um diese Pane zu identifizieren. Wenn leer, wird der reguläre Titel verwendet.
