Panels Breadcrumbs (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Value
fi: Arvo

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Panels
fi: Paneelit

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Substitutions
fi: Substituutiot

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
fi: Otsikkoa käytetään ylläpidollisesti tunnistamaan tämä paneeli. Mikäli tyhjä, käytetään vakio-otsikkoa.
