Panels Breadcrumbs (7.x-2.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Value
fil: Halaga

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan
