Panels Breadcrumbs (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Value
hu: Érték

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Substitutions
hu: Helyettesítések

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
hu: A cím adminisztratív célból lesz használva a tábla azonosításához. Ha üres, akkor a rendes cím lesz használva.

en: breadcrumbs
hu: morzsák
