Panels Breadcrumbs (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Value
is: Gildi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð
