Panels Breadcrumbs (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Value
pl: Wartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Panels
pl: Panele

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Substitutions
pl: Podstawienia

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
pl: Tytuł ten będzie używany administracyjnie w celu identyfikacji tego okienka. Jeśli pole zostanie pozostawione puste, używany będzie zwykły tytuł.
