Panels Breadcrumbs (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Value
ro: Valoare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ
