Panels Breadcrumbs (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்
