Panels Breadcrumbs (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Value
am: እሴት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ
