Panels Breadcrumbs (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Keyword
gl: Chave

en: Administrative title
gl: Título administrativo
