Panels Breadcrumbs (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Value
it: Valore

en: Cancel
it: Annulla

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Keyword
it: Parola chiave

en: Administrative title
it: Titolo amministrativo
