Panels Breadcrumbs (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ
