Panels Breadcrumbs (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Value
ku: نرخ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت
