Panels Breadcrumbs (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Substitutions
nl: Vervangingen
