Panels Breadcrumbs (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Panels
sk: Panely

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu
