Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Panels
da: Paneler

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: Substitutions
da: Erstatninger

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
da: Denne titel bruges til administrativ identifikation af denne pane. Hvis den er tom bruges standardtitlen.

en: The settings have been updated.
da: Indstillingerne er blevet opdateret.

en: Changes have been discarded.
da: Ændringerne er blevet forkastet.
