Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Value
el: Αξία

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος
