Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Panels
eu: Panelak

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Substitutions
eu: Ordezkapenak
