Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Value
fa: مقدار

en: Cancel
fa: لغو

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Keyword
fa: کلید واژه
