Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત
