Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Keyword
he: מילת מפתח
