Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Value
jv: Biji

en: Cancel
jv: Batal

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan
