Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Value
sl: Vrednost

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto
