Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Breadcrumb
sr: Мрвице
