Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Value
sv: Värde

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Substitutions
sv: Ersättningar
