Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Save
th: บันทึก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร
