Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Value
uk: Значення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Panels
uk: Панелі

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Substitutions
uk: Підстановки

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
uk: Цей заголовок буде використаний в адміністративному інтерфейсі для ідентифікації цього фрагменту панелі. Якщо порожнє, буде взятий звичайний заголовок.

en: Breadcrumb titles
uk: Заголовки рядків навіґації

en: Enter one title per line.
uk: Вводити по одному на рядок.

en: Breadcrumb paths
uk: Шляхи рядків навіґації

en: Enter one path per line. You can use @front to link
          to the front page, or @none for no link.
uk: Введіть по одному шляху у рядок. Можна використати @front
            для посилання на головну сторінку, або @none, щоб посилання не було.
