Panels Breadcrumbs (7.x-2.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ
