Panels Breadcrumbs (7.x-2.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek
