Panels Breadcrumbs (7.x-2.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Value
fr: Valeur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: Administrative title
fr: Titre pour l'administration

en: @identifier: @title
fr: @identifier : @title
