Panels Breadcrumbs (7.x-2.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Value
ja: 値

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Panels
ja: パネル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Keyword
ja: キーワード

en: Administrative title
ja: 管理用タイトル

en: Substitutions
ja: 置換
