Panels Breadcrumbs (7.x-2.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة
