Panels Breadcrumbs (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Panels
hr: Paneli
