Panels Breadcrumbs (7.x-2.4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Keyword
lt: Raktažodis
