Panels Breadcrumbs (7.x-2.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Value
ne: मान

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब
