Panels Breadcrumbs (7.x-2.4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Value
oc: Valor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Panels
oc: Escapolons

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Substitutions
oc: Substitucions

en: @identifier: @title
oc: @identifier : @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
oc: Aqueste títol serà utilizat dins l'administracion per identifier aqueste panèl. Se vide, lo títol de basa serà utilizat.
