Panels Breadcrumbs (7.x-2.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar
