Panels Breadcrumbs (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Value
tr: Değer

en: Cancel
tr: İptal

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık
