Panels Breadcrumbs (7.x-2.5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Value
be: Значэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана
