Panels Breadcrumbs (7.x-2.5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
