Panels Breadcrumbs (7.x-2.5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Value
hi: मान

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह
