Panels Breadcrumbs (7.x-2.5) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Value
km: តម្លៃ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម
