Panels Breadcrumbs (7.x-2.5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Keyword
lv: Atslēgvārds
