Panels Breadcrumbs (7.x-2.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Value
mr: किंमत

en: Cancel
mr: रद्द

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप
