Panels Breadcrumbs (7.x-2.6) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Keyword
az: Açar söz

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
