Panels Breadcrumbs (7.x-2.6) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna
